KİŞİYE GÖRE HEDİYE SEÇİMİ

YENİ BİR YIL DAHA GELİYOR UMARIM BİR ÖNCEKİ YILI ARATMAZ. ÇÜNKÜ GÜN GEÇTİKÇE NE KADAR PSİKOLOJİK DE DENSE KRİZ TÜRKİYE NİN TAM GÖBEĞİNDEN GEÇİYOR. NEYSE BU BAŞKA BİR KONU.

KRİZ VAR DERİZ YİNEDE BİRİLERİNE HEDİYE ALMAKTAN ÇEKİNMEYİZ. DOĞUM GÜNÜ, EVLİLİK YILDÖNÜMÜ, BAYRAMDI SEYRANDI DERKEN İŞTE YILBAŞI. TABİ HEDİYE ZAMANI. HEDİYE SEÇİMLERİ KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR. BEN BİR UZMAN DEĞİLİM SADECE BU BENİM KENDİ YORUMUM.

ERKEĞE HEDİYE ALMAK ASLINDA KOLAY SEÇENEK AZ. GÖMLEK, GRAVAT YADA SEVDİĞİ BİR GİYİM EŞYASI DA OLABİLİR. ASLINDA BANA GÖRE ERKEKLER HER YIL AYNI HEDİYEYİ ALMAKTAN HOŞLANMIYOR. DÜŞÜNSENİZE SEVGİLİNİZ YADA EŞİNİZİN DOLABI GÖMLEK DOLU VE BİR YENİSİ DAHA GELMİŞ. İLK BAKIŞTA İYİ GİBİ GELİR AMA BU KADAR GÖMLEK ARASINA BİR YENİSİ DAHA EKLENMİŞ.

İŞTE ASIL MESELE BİR BAYANA HEDİYE ALMAK NE ZORDUR DEĞİLMİ? GİYİMMİ ALSAK TAKIMI ALSAK PARFÜMMÜ ALSAK……. BU UZAR GİDER. ASLINDA BAYAN YADA ERKEK HİÇ FARKETMEZ. BİRİNE HEDİYE ALACAKSANIZ Kİ BU KİŞİ DEĞER VERDİĞİNİZ SEVDİĞİNİZ BİRİSİDİR. VE BU KİŞİNİN ZEVKLERİNİ, KİŞİLİKLERİNİ, NEYİ SEVİP NEYİ SEVMEDİĞİNİ AZ YADA ÇOK BİLİRSİNİZ. HER YILDAN FARKLI BİR HEDİYE ALMAK DAHA İYİDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

HEDİYE SEÇERKEN İHTİYAÇLARIDA GÖZÖNÜNDE BULUNDURURSANIZ SEÇİMİNİZ DAHA FAYDALI OLACAKTIR.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: