Esma'nın Şalvarı

Bu gün annemlerle MSN messengerdan konuşurken “Esma’nın yeni resmi geldi dün gece” dediler. “Yollayın bende bakayım” dedim. Aman Allah’ım ne göreyim. Karşımda bi Şalvarlı Esma! Meğer annesi serseri kızına şalvar ( belki de değil ama farklıda sayılmaz ) dikmiş. Bende dayanamadım bu resmini yayınlayı verdim bizim serserinin.

Ben geçen hafta gelen bu ( alttaki ) resmine bayılıyorum. Eee insanın böyle muzır, yaramaz ve renkli annesi olunca çocukta kılıktan kılığa giriyor mecburen. Şunu söylemeliyimki Esra Esma’nın pozlarını iyi yakalıyo. Kız kıpır kıpır bi saniye durduğu yok, örneğin O uyumadan, Esra messengerdan konuşamıyo. Vatandaş tam bi bilgisayar canavarı aynı zamanda. Bi gün kendi başına bilgisayarı açmış, masa üstünde kendi resmini görmüş, epeyce kendini gülerek ve kikirdeyerek seyretmiş ve kapatıp dedesiyle beraber dışarı çıkmış. Dedeside hayretler içerisinde onu seyretmiş.

Esmanın işlerini anlatmayla bitiremem, sevgimden ve özlemimden defalarca anlatmak isterim ama bu seferde sizi sıkarım. Çok özledik seni Esma. Her nekadar yaramaz bi kız olsanda teyzelerin seni deli gibi bekliyo. Bu rojda demirer sac rengi arada annanen kızdı “öyle yaramaz bi kız ise hiç gelmesin dedi” inan hiç inandırıcı değildi. Gelmemeni giderken verdiğin acı yüzünden istemiyor. Çünkü O artık iki acıyı kaldıramıyor…..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: