Kumaş Boyama

Geçen hafta arkadaşım olan Emel ve Melekciğime misafirliğe gittik. Annemler gidiyordu, geçerken benide aldılar. Anneleri Emine teyze ve babaları terkos pasaji ganimetleri 2 Yüksel amcayı çok severiz ailece. Aslında akrabamızda olur kendileri ( Emine teyze babamın kuzeni ). Tanışıklığımız çocukluğumuzdan beri var. Ablaları olan Fatma ablamı da çok severim. Kendisi 10 küsür yıldır Australia’da , Esra ile aynı semtte yaşıyor. Neyse, kızlarla sohpet ederken sitemden açıldı konu. Mutfağa çay almaya gidip gelirken gözüme çarpan bu güzel örtünün resmi için izin istedim. Sonra da melek bana takılarını gösterdi. Bir iki tanesinin resmini çektim, vaktim olsaydı hepsini çekerdim ama olmadı. Bi daha ki sefere inşallah….

En kısa zamanda bende bi boyama denemesi yapmak istiyorum. Sitesine boyama tekniğini koyarak bizi iştahlandıran arkadaşlarıma sesleniyorum buradan, daha yakın ve net fotolarınızı bekleriz blogunuzda şahsım adına oluyor bu çağrı ama bana katılanlar olur mutlaka. Tamam teknikleri sorarız nasıl yaptın diye de resimde çok önemli….
Bende yakından çekmeye çalıştım o kısıtlı vakitte ve ışık yetersizliğinde ama güzel çıktı beğenirsiniz umarım…

Küçük bi NOT: Beni sobeleyen ( 20 rasgele de ) arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, ama ben o kadar şeyi yazamicam galiba! Zaten bi tanede borcum var ( the cook next door ) Ben ikisi içinde pas hakkımı kullanmak istiyorum. Ya içinde bulunduğum ruh halimden yada yazmayı pek beceremediğimden. Aslında yazarımda bu sıra ilhamım uğramıyor bana, uğrasa yazacağım bişeyler.

Yarın işyerine gelememe durumum olabilir. Hepinizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle bu günden kutlarım, sevgilerle…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: